Місцева влада в Аргентині буде мати можливість емітувати свої криптовалюти.

  • 17.01.2024 12:16
  • 2 хвилини читання
Місцева влада в Аргентині буде мати можливість емітувати свої криптовалюти.

Ризики без жодних обмежень

Мілей попередив про можливі втрати людей, які одержують платежі в криптовалюті від недовірених урядів. Він також зауважив, що інфляція може позбавити ці криптовалюти їхньої вартості.

Думки експертів розбіжні: що передбачати у майбутньому для біткойна в 2024 році.

Ті, хто отримуватимуть виплати у квазівалютах від недбаліх губернаторів, явно помітять втрату доходів... Те, що їм не заберуть через коригування бюджету, забере інфляція цих квазівалют, - вважає президент Аргентини.

За словами глави держави, ринок буде самостійно контролювати життєздатність таких криптовалют. При цьому, він не має наміру встановлювати юридичні обмеження для цього типу активів.

Легалізація криптовалюти

Нагадуємо, нещодавно Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) підтвердила запуск біржових фондів на основі біткойну. Рішення SEC було ухвалено після тривалої боротьби, яка розпочалася в 2013 році з появою криптовалюти біткойн.

Протягом тривалого періоду часу прихильники криптовалют вважали, що фонд біткойн, який здійснює інвестиції безпосередньо в біткойн, буде вигідним для інвесторів. Вони сподівалися, що це сприятиме більшому визнанню криптовалют у жорстко регульованому світі традиційних фінансів.