Могутній український банк в зимовий період може перейти на онлайн-режим роботи.

  • 25.06.2024 18:15
  • 2 хвилини читання
Могутній український банк в зимовий період може перейти на онлайн-режим роботи.

Мова йде про "Укрексімбанк", який розглядає можливість переходу на онлайн-режим роботи взимку. Основні причини - проблеми з опаленням та нестача електроенергії.

Казахська біржа намагається придбати свої власні акції на Московській біржі: вже є ознаки початку цього процесу.

У зимовий період "Укрексімбанк" може змінити графік роботи.

Цю інформацію оголосила учасниця наглядової ради "Укрексімбанк" Вікторія Страхова під час Банківського форуму. Вона також зазначила, що банку слід ретельно обдумати, яким буде функціонування їхніх відділень взимку.

Одним з варіантів, який розглядають у "Укрексімбанку", є перехід до роботи в онлайні. Вікторія Страхова також зазначила, що цей кредитор переважно спеціалізується на корпоративних клієнтах і не потребує великої мережі відділень для проведення операцій з ними.

"ПриватБанк" запустив унікальний проект для прифронтових регіонів - мобільний банкомат, який забезпечить обслуговування клієнтів там, де немає доступу до банківської інфраструктури. Цей банкомат буде працювати навіть у умовах відсутності електрики та зв'язку.

Крім того, НБУ опублікував рейтинг найбільш прибуткових банків України. Перше місце в цьому списку посів "ПриватБанк" зі чистим прибутком у 17,47 мільярда гривень. На другому місці розмістився "Ощадбанк" з чистим прибутком у 6,47 мільярда гривень.