Могутній завод в Індії відкинув пропозицію про закупівлю російської нафти, але є один важливий момент, - повідомляє Reuters.

  • 21.03.2024 09:46
  • 1 хвилина читання
Могутній завод в Індії відкинув пропозицію про закупівлю російської нафти, але є один важливий момент, - повідомляє Reuters.

США продовжують посилювати санкційний тиск на Росію. Це призводить до збільшення проблем у російського агресора з експортом нафти. У той же час Індія, яка є стратегічним партнером Вашингтона, надає значну підтримку Кремлю через постачання нафти.

На ввагу заслуговують найуспішніші жінки у світі фінансів: які прізвища варто знати всім.

США знову нанесли удар по нафтовій промисловості Росії.

Однією з наслідків санкційної політики США стало рішення індійської компанії Reliance Industries відмовитися від придбання російської нафти, яку доставляють танкери "Совкомфлота".

Російські нафтові компанії можуть мати проблеми з пошуком суден для експорту зайвих обсягів нафти після останніх атак українських безпілотників на нафтопереробні заводи.

Крім того, у росіян вже виникли проблеми із збором платежів за продаж нафти. Основна причина – банківські обмеження. Зазначимо, що на початку лютого банк у Гонконгу відмовився проводити російські платежі. Загострення обмежень у цьому секторі відбувається на фоні збільшення санкційного тиску.