На Близькому Сході ціни на нафту припиняють своє зростання під впливом державного секретаря США.

  • 07.02.2024 01:00
  • 2 хвилини читання
На Близькому Сході ціни на нафту припиняють своє зростання під впливом державного секретаря США.

Яка ціна на 1 барель нафти?

У вівторок, 7 лютого, під час торгів нафта Brent показала зростання на 0,60 долара або 0,77%. Вартість цієї сировини становить 78,59 долара за барель.

Читайте також, як заробити гроші на своїх улюблених напоях - від кави до кока-коли.

Замість цього, ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate зросли на 0,53 долара або 0,73% і досягли 73,51 долара за барель, повідомляє журнал Reuters.

За інформацією від Bloomberg, ціни на нафту зазнають коливань на наступних рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент варті 78,59 долара за барель (+ 0,77%).
  • На товарній біржі контракти WTI продаються по ціні 73,47 долара за барель, що на 0,22% вище.

Останні новини нафтового ринку в Україні за сьогодні

Спочатку під час торгів у вівторок ціни на нафту зросли на понад 1 долар на тлі заяви Міністерства енергетики США про неочікувано мале збільшення обсягів виробництва сировини. Проте пізніше нафта втратила частину зростання після новин про можливе тривале припинення вогню у Секторі Газа.

Наразі головний дипломат США Ентоні Блінкен знаходиться в Близькому Сході на офіційному візиті. Головна мета його подорожі полягає в розробці планів для припинення конфлікту в секторі Гази. Американський представник заявив, що він очікує відповіді від ХАМАСу стосовно пропозиції про перемир'я, яка наразі розглядається.

Партнер компанії Again Capital LLC повідомив, що на ринку панує обережний оптимізм стосовно можливого припинення вогню. Інші аналітики заперечують, що Блінкен зможе досягти успіху з угодою, згідно з Reuters.