На виконанні санкцій: у банках Москви спостерігаються значні проблеми з валютним обміном.

  • 13.06.2024 22:30
  • 2 хвилини читання
На виконанні санкцій: у банках Москви спостерігаються значні проблеми з валютним обміном.

Нагадаємо, що після оголошення нового пакету санкцій Московська фондова біржа повідомила про припинення торгів з доларом та євро. Проте у відділеннях банків вичерпалася готівкова валюта, оскільки попит на неї різко збільшився. Про це пишуть російські ЗМІ.

У банках Москви зникли всі залишки доларів та євро.

На приклад, в одному з відділень московського банку "Авангард" з середи, 12 червня, всі долари вже розкупили. Крім того, зазначили, що станом на 10 ранку в касі залишалася лише купюра 100 доларів старого зразка, тоді як інших доларів і євро було аж-аж.

Про аналогічну ситуацію повідомили в "Альфа-банку": у касі не було ні євро, ні доларів. Операціоніст кредитора повідомив, що всю валюту розкупили. Також зазначають, що банк був готовий купити долари за 87 рублів і продавати за 97 рублів.

У 15 відділеннях "Сбербанку", що розташовані в різних районах Москви, також відсутні були долари та євро у готівці. Згідно з касирами, попит на валюту був підвищений.

Які наслідки мають санкції проти Росії та чим вони ще відомі.

  • Після Сполучених Штатів Америки про введення санкційних обмежень проти Московської фондової біржі, також про це повідомила Велика Британія на своєму офіційному сайті уряду.
  • У четвер, 13 червня, на Московській біржі відзначився зниження на рівень 15%. Це також є наслідком нових американських санкцій.