Наближений Схід продовжує переживати "подвиги": як це впливає на вартість нафти.

  • 30.01.2024 09:31
  • 2 хвилини читання
Наближений Схід продовжує переживати "подвиги": як це впливає на вартість нафти.

Яка ціна на барель нафти?

У вівторок, 30 січня, ціна на нафту Brent збільшилася на 25 центів або 0,3%. Тепер вартість сировини становить 82,65 долара за барель.

Ф'ючерси на американську нафту Західний Техас Інтермедій (WTI), протягом того ж періоду, підвищилися на 31 цент або 0,4% до 77,09 долара за барель, повідомляє видання CNBC.

За інформацією від Bloomberg, ціни на нафту змінюються на наступних рівнях:

  • Ціна ф'ючерсів нафти марки Брент становить 82,23 долара за барель, що на 0,21% нижче.
  • Ціна контрактів WTI складає 76,69 долара за барель, знижуючись на 0,12%.

Попередня торгова сесія результатувала значним падінням цін на нафту. Ціна на нафту марки Brent знизилася на 1,15 долара або 1,4% до 82,40 долара за барель. Зі свого боку, ціна на контракти на американську нафту зменшилася на 1,23 долара або 1,6%. Вартість нафти марки WTI становить 76,78 долара за барель, повідомляє Reuters.

Які чинники впливають на нафтовий ринок?

У вівторок ціна на нафту знову підвищилася через зростання напруженості на Близькому Сході. Це призводить до збільшення занепокоєнь стосовно постачання нафти, повідомляє CNBC.

Тоді як головним фактором зниження цін в понеділок було зростання занепокоєння через проблеми на ринку нерухомості в Китаї, який є найбільшим імпортером нафти в світі, трейдери були змушені переглянути премію за ризик щодо постачання сировини через загострення ситуації на Близькому Сході, згідно зі звітом Reuters.