Національний банк України опублікував розклад роботи банків і платіжних систем під час травневих свят.

  • 30.04.2024 11:18
  • 2 хвилини читання
Національний банк України опублікував розклад роботи банків і платіжних систем під час травневих свят.

Нагадаємо, що у початку травня 2024 року в Україні святкуватимуться такі дати: День праці (1 травня), Великдень (5 травня), День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років (8 травня).

Нафтова компанія продовжує зазнавати збитки: які чинники впливають на ринок.

Як буде функціонувати банківський сектор на початку травня.

У Національному банку України наголосили, що система електронних платежів (СЕП) уже працює у цілодобовому режимі протягом року. На сьогодні всі банки підключені до цієї системи і можуть проводити платежі клієнтів у будь-який час, навіть без вихідних.

Наприклад, це стосується Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану", що встановлює, що святкові та вихідні дні скасовуються. Також більше не йде мова про перенесення вихідного дня на наступний, якщо він припадає на суботу або неділю.

Більше інформації про банківський сектор.

  • 26 квітня Національний банк України випустив у обіг нову пам'ятну монету з нагоди 38-річчя Чорнобильської катастрофи. Нова монета отримала назву "Чорнобиль. Відродження. Лелека чорний" і стала частиною серії, яка була приурочена до відродження дикої природи на території Чорнобильського заповідника.
  • Ще один банкрутований банк буде проданий в США, після отримання відповідного дозволу від регулятора. Цей раз Republic First Bancorp стане об'єктом продажу. Цікаво, що протягом останніх двох років у США зазнали краху 4 регіональних банки.