Національний банк України випустив у циркуляцію нову пам'ятну монету "Батьківське щастя" з номіналом 5 гривень.

  • 01.03.2024 13:00
  • 2 хвилини читання
Національний банк України випустив у циркуляцію нову пам'ятну монету "Батьківське щастя" з номіналом 5 гривень.

Монета - це об'єкт, який може мати різні символічні значення. Вона може символізувати багатство, процвітання, вартість, та інші матеріальні цінності. Також монета може виступати як символ успіху, процвітання, або перемоги в житті. Крім цього, монета може мати історичне або культурне значення, яке відображається у своєму дизайні, ваговій категорії або номіналі. У кінцевому підсумку, значення монети залежить від контексту, у якому вона використовується.

Монета, виготовлена з нейзильберу, має номінал 5 гривень та обмежений тираж всього 100 тисяч екземплярів. Кожна з них унікально упакована.

Також слід зазначити, що Національний банк України готує зміни щодо банківської таємниці. Це інформація, яку варто знати українцям.

Дизайн монети втілює у собі сімейну гармонію: на передній стороні зображені батьківські руки, які обережно тримають дитячі ніжки - це символ безпеки, віри та любові.

На зворотному боці зображено малюка, яке спокійно спить на м'яких хмарках серед іграшок (виконане кольоровим друком). Над ним - дзвіночок, який сяє на тлі нічного неба і дарує безтурботні сни, відчуття спокою та затишку, - діляться у НБУ.