Національний банк ввів нове обмеження на використання грошей в Україні.

  • 21.06.2024 11:15
  • 2 хвилини читання
Національний банк ввів нове обмеження на використання грошей в Україні.

Національний банк України оголосив, що заборонено використовувати кредитні кошти для участі в азартних іграх. Нагадаємо, що навесні стало відомо, що українці витрачають приблизно 400 мільйонів гривень на азартні ігри протягом одного дня, повідомляє "Економічна правда".

Звернімо увагу на новий рекорд: скільки заробили банки України з початку 2024 року.

Що відомо про нову заборону від Нацбанку? У Національного банку України встановили нову заборону щодо проведення готівкових операцій у іноземній валюті. Тепер банки не можуть продавати і купувати іноземну валюту за готівку для роздрібного вигідного обміну. Це рішення було ухвалено з метою зменшення нелегальних валютних операцій та підтримання стабільності національної валюти.

Заборона, введена Національним банком, вступить в силу з 22 червня 2024 року. У НБУ зазначили, що цей крок допоможе досягти таких цілей:

  • Зменшити загрози для безпеки та стабільності фінансової системи.
  • Зменшити шкідливі наслідки діяльності галузі азартних ігор в Інтернеті.
  • Підтримка прав споживачів та розвиток відповідального споживчого кредитування сприятиме захисту їх інтересів.

У кінці квітня президент України Володимир Зеленський підписав указ, спрямований на подолання негативних наслідків від роботи азартних ігор в інтернеті. Особливу увагу буде приділено перевірці організаторів азартних ігор Службі безпеки України.