Нафта продається близько максимального рівня з квітня.

  • 02.07.2024 09:45
  • 2 хвилини читання
Нафта продається близько максимального рівня з квітня.

Скільки вартує нафта на ринку?

Під час торгів у вівторок, 2 липня 2024 року, ціна на нафту марки "Брент" зросла на 28 центів і становить 86,88 долара за барель. На попередній торговій сесії ф'ючерси на нафту подорожчали на 1,9%, досягнувши найвищого рівня з 30 квітня.

Також слід звернути увагу на те, що в Україні буде створено ще один державний банк.

Ціна на нафту West Texas Intermediate зросла на 20 центів і становить 83,58 долара за барель. За даними видання Reuters, американська нафта торгується на цьому рівні. Попереднього дня ціна на нафту зросла на 2,3%, до максимального рівня з 26 квітня.

Згідно з інформацією від Bloomberg, поточні ціни на нафту залишилися на стабільному рівні.

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються на рівні $87,16 за барель (+0,65%)
  • Ф'ючерси на нафту марки WTI продаються за 83,95 долара за барель (+0,68%).

Згідно з даними MarketWatch, з початку 2024 року ціна нафти марки Brent зросла практично на 13,10%, тоді як американська сировина WTI подорожчала за цей же період на 17,72%.

Які чинники впливають на ринок нафти?

Ціни на нафту продовжують зростати на ринку. Вони утримуються недалеко від максимумів за два місяці, які були зафіксовані під час торгів у понеділок. Така ситуація виникла через очікування збільшення попиту на пальне під час літнього сезону відпусток.

Крім цього, на ринок впливає ймовірність того, що Федеральний резерв США почне знижувати процентні ставки, що може позитивно позначитись на економічному зростанні.