Нафта стрімко знизилася в ціні та зафіксувала нові мінімали на ринку: все через важливий регіон.

  • 01.05.2024 11:46
  • 2 хвилини читання
Нафта стрімко знизилася в ціні та зафіксувала нові мінімали на ринку: все через важливий регіон.

Ціни на ринку нафти зазнали змін.

У середу, 1 травня, ціна нафти марки Brent становить 84,85 долара за барель. Ціна сировини зменшилася на 1,48 долара або 1,7%. Це стосується липневих ф'ючерсів на нафту. Крім того, ця марка нафти опустилася до мінімального рівня з 15 березня.

Актуальне питання: як поступити, якщо ви купили валюту, але передумали. На що розраховувати та як діяти в такій ситуації?

Ціна американської нафти WTI впала на 1,49 долара або 1,8% до 80,44 долара за барель, за даними Reuters. Це найнижчий рівень з 22 березня.

Згідно з інформацією від Bloomberg, ціни на нафту закінчили торговельну сесію на такому рівні:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за 85,22 долара за барель (-1,29%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI торгуються по ціні 80,74 долара за барель, що на 1,45% нижче.

Нафтовий ринок переживає нестабільність через різкі коливання цін на нафту. Це пов'язано зі змінами в геополітичній ситуації, погодними умовами, виробництвом та попитом на чорне золото. Такі коливання впливають на економіку країни та можуть призвести до змін у цінах на пальне та інші товари.

Ціни на нафту в середу впали на понад 1%. Чорне золото втратило вартість вже третій день поспіль. Це сталося через очікування угоди щодо припинення вогню на Близькому Сході. Ще одним важливим фактором впливу є зростання запасів і видобутку нафти у найбільшого в світі споживача – США.