Нафта змінила динаміку на ринку через сигнали з США.

  • 21.05.2024 09:01
  • 2 хвилини читання
Нафта змінила динаміку на ринку через сигнали з США.

Основні чинники, які впливають на ринок нафти

Ціни на нафту падають на ринку через очікування інвесторів, що тривала інфляція в США та високі процентні ставки можуть пригнічувати попит споживачів і промисловість. Експерти також зауважують, що перспектива зниження процентних ставок наразі виглядає віддаленою.

Також варто зазначити, що Байден поставив перед китайською криптофермою ультиматум через аспект ядерної зброї Сполучених Штатів Америки.

З іншого боку, можна сказати, що ринок мало постраждав від політичної нестабільності в двох провідних країнах-виробниках нафти. Розмова йде про Іран, де в авіакатастрофі загинув президент Ібрагім Раїсі, та Саудівську Аравію з тривожними новинами про здоров'я короля.

Згідно з інформацією від Bloomberg, ціни на нафту завершили торговельну сесію на наступних рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту марки Brent торгуються по ціні 83,07 долара за барель зі зниженням на 0,76%.
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 78,93 долара за барель (-1,09%).

Вартість нафти змінилася.

У вівторок, 21 травня, ціна на нафту марки Брент впала на 57 центів або 0,68%. Вартість сировини зараз становить 83,14 долара за барель.

Паралельно нафта WTI втратила вартість на 58 центів або 0,73%, опускаючись до 79,22 долара за барель. Загалом обидві марки нафти завершили попередню торгову сесію з меншою ціною на менше, ніж 1%, у зв'язку з заявами Федерального резерву США щодо зниження ключової ставки.

Урядові посадовці очікують отримати більше сигналів про сповільнення інфляції перед тим, як вони розглянуть можливість зміни монетарної політики, зазначає агентство Reuters.