Нафтова компанія Shell встановила новий рекорд для 100 провідних компаній на Лондонській фондовій біржі.

  • 08.05.2024 11:15
  • 2 хвилини читання
Нафтова компанія Shell встановила новий рекорд для 100 провідних компаній на Лондонській фондовій біржі.

Розмова йде про компанію Shell, чиї акції торгуються на Лондонській фондовій біржі та входять до складу Індексу FTSE 100. Нафтовий гігант оголосив про намір продати деякі свої активи в Малайзії.

Яка стратегія у компанії Shell

Корпорація Shell має намір продати свій бізнес автозаправних станцій у Малайзії та вже веде переговори з компанією Saudi Aramco. Раніше вони також повідомляли про свій намір продати деякі активи у Південній Африці.

Загалом Shell планує відмовитися від 1000 автозаправних станцій до 2024-2025 років, оскільки енергетичний гігант акцентує увагу на зарядних пристроях для електромобілів. Це є частиною стратегії енергетичного переходу.

На добрі новини з економіки? Фондовий ринок піднявся у ціні після рішення уряду збільшити фінансову допомогу для підприємств. Торги на біржі закінчились з ростом індексів, що свідчить про позитивну реакцію ринку на ці новини.

Заява компанії Shell спричинила зростання вартості власних акцій на 1,5%. Наразі акції нафтової компанії торгуються за 2 900 фунтів стерлінгів і відзначаються позитивною динамікою. За даними Google Фінанси, ринкова капіталізація компанії становить 185,02 мільярда фунтів стерлінгів.

Також у зв'язку з заявою Shell, індекс FTSE 100 встановив рекорд на ринку, подолавши позначку у 8300 пунктів і досягнувши 8311,02 пункту. Цей новий максимум було зафіксовано 7 травня 2024 року.