Найбільший спад за три місяці: які чинники вплинули на ринок нафти протягом тижня.

  • 05.05.2024 23:00
  • 2 хвилини читання
Найбільший спад за три місяці: які чинники вплинули на ринок нафти протягом тижня.

Ціни на нафту за тиждень зазнали змін.

Протягом останнього тижня на ринку нафти відзначився найбільший спад цін за три місяці. Ціни на нафту марки Brent упали до 82,96 долара за барель або на 0,85% в останній торговий день п'ятниці, 3 травня. У той же час ціни на сировину WTI склали 78,11 долара за барель, що є на 1,06% менше, за даними Reuters.

Варто звернути увагу, що в Китаї велика кількість людей масово закуповують золото навіть у зв'язку з серйозною проблемою.

Протягом тижня нафта марки Brent подешевшала на понад 7%, в той час як сировина WTI втратила у ціні близько 6,8%.

За даними Bloomberg, ціни на нафту змінювалися на наступних рівнях:

  • Ф'ючерси на нафту марки Брент торгуються за ціною 82,96 долара за барель.
  • Ф'ючерсні контракти на нафту марки WTI продаються за 78,11 долара за барель.

Що відбувалося на нафтовому ринку

Інвестори розглядали досить слабкі дані щодо ринку праці у США, а також ймовірне зниження ключової ставки. Зокрема, вони виразили занепокоєння, що утримання процентної ставки на високому рівні протягом тривалого періоду може завдати шкоди економічному зростанню у США.

Ця країна є найбільшим споживачем нафти у світі. На цьому тижні Федеральний резерв ухвалив рішення зберегти ставку на поточному рівні - 5,25% - 5,50%, оскільки не помітили прогресу у боротьбі з інфляцією. Голова американського центробанку Джером Павелл додав, що підвищення ставки наразі малоймовірне, повідомляє Reuters.