Найбільший завод з переробки нафти в Індії відмовляється від закупівлі нафти з Росії, проте існують нюанси.

  • 09.02.2024 12:32
  • 2 хвилини читання
Найбільший завод з переробки нафти в Індії відмовляється від закупівлі нафти з Росії, проте існують нюанси.

Загалом повідомляють, що все менше покупців прагнуть придбати найвідомішу марку російської нафти - Urals. Однак індійське підприємство відхилило пропозицію купити інший сорт сировини з Росії.

Найбільший промисловий підприємство з переробки нафти в Індії не закуповує нафту з Росії.

Мова йде про нафту марки "Сокол", яку найбільший нафтопереробний завод BPCL відмовився придбати. Основна причина - банки-посередники відмовляються здійснювати платежі. Додають, що в світі менше зацікавлених у покупці цієї марки нафти.

Представники підприємства повідомили, що напади у Червоному морі не негативно вплинули на постачання російської нафти до Індії. Крім того, у компанії BPCL заявили, що вони готові придбувати сировину з будь-яких фінансово вигідних джерел. Зокрема, підприємство розглядало можливість придбання нафти з Венесуели, проте їх не задовольнили умови. Зазначалося, що знижка має становити приблизно 10 доларів.

Згадаємо, що наприкінці грудня стало відомо, що кораблі з російською нафтою застрягли біля узбережжя Індії. Все через те, що виникли проблеми з оплатою в банках ОАЕ. Цікаво, що російський посадовець повідомив про зміну географії ринків збуту для нафти за останні 2 роки. Згідно його словам, на сьогодні майже 90% сировини Росія продає лише до двох країн: Китаю та Індії.