Найгірші інвестиції серед країн G7: у скільки збитків зазнала Велика Британія.

  • 20.06.2024 10:15
  • 2 хвилини читання
Найгірші інвестиції серед країн G7: у скільки збитків зазнала Велика Британія.

Розмова йде про інвестиції. Велика Британія відстала за цим показником серед країн G7 протягом 24 років з останніх 30 років.

Також не пропустіть інформацію про боротьбу сигналів між Близьким Сходом та США: що відбувається на ринку нафти.

Серед країн G7 Велика Британія зафіксувала найгірші інвестиції.

Інститут досліджень публічної політики заявив, що Велика Британія могла б отримати додаткові 1,9 трильйона фунтів стерлінгів (2,4 трильйона доларів), якби інвестиції від приватних фірм і уряду залишалися на рівні середнього показника країн G7 протягом останніх 30 років.

Зокрема, інформується, що у 1990 році рівень інвестицій у Великій Британії дорівнював середньому значенню у G7. Однак у 2022 році країна зафіксувала найнижчі обсяги інвестицій вже третій рік поспіль.

Наприклад, у Великій Британії виявлений низький рівень інвестицій від приватних інвесторів у виробництво, обладнання та інновації. У 2022 році Велика Британія зайняла 28 місце з 31 країни Організації економічного співробітництва та розвитку за рівнем інвестицій у сфері бізнесу.

Навіть лейбористи і консерватори, які готуються до нових виборів, говорять у своїх програмах про скорочення державних інвестицій. Нагадаємо, що вибори у Британії відбудуться 4 липня 2024 року.

Іноземні інвестиції та Велика Британія

У той же час ситуація з прямими зарубіжними інвестиціями в Велику Британію значно поліпшується. Зокрема, країна йде відразу за США за величиною проєктів.

Також повідомляється, що міжнародні інвестори виявляють більш оптимістичний настрій стосовно Великої Британії після відновлення відносної стабільності після економічних і політичних турбулентностей, спричинених пандемією коронавірусу.