Найуспішніші жінки у фінансовому світі: кого варто знати всім

 • 20.03.2024 18:31
 • 6 хвилин читання
Найуспішніші жінки у фінансовому світі: кого варто знати всім

5 найуспішніших жінок у фінансовому світі

 • Джейн Фрейзер є генеральним директором міжнародного банківського гіганта Citigroup.

Вона почала обіймати цю посаду у березні 2021 року, а за її керівництва доходи Citigroup зросли з 79,9 мільярда доларів у 2021 році до 156,8 мільярда доларів у 2023 році.

Перш ніж приєднатися до команди Citigroup у 2004 році, вона пройшла десятирічний шлях професійного розвитку в консалтинговій компанії McKinsey, де вдалося досягти статусу партнера.

 • Ебіґейл Джонсон є президентом компанії Fidelity Investments.

Ебігейл є представницею третього покоління родини Джонсонів, яка керує великим інвестиційним гігантом. У 2014 році вона стала головою компанії Fidelity Investments. За даними Bloomberg, її майновість оцінюється у 34,8 мільярда доларів. Під керівництвом Джонсон компанія надає послуги для понад 50 мільйонів клієнтів і керує активами на суму понад 12,6 трильйона доларів.

 • Крістін Лагард – колишня глава Міжнародного валютного фонду (МВФ)

В даний час Лагард керує Європейським центральним банком (ЄЦБ) і має значний вплив на світові фінанси. Вона є однією з перших жінок, які займають таке високе керівне положення в міжнародних фінансових установах.

 • Джеральдін Вайс - одна з перших жінок, які змогли успішно пробитися у світ трейдингу та інвестицій.

У 1960-х роках Вайс почала свою кар'єру в інвестиційній галузі, купивши 100 акцій різних компаній. Після підвищення цін на ці цінні папери, вона вирішила продовжити роботу з інвестиціями і заснувала інвестиційний бюлетень Investment Quality Trends.

У своїй статті Джеральдін Вайс описувала основні тенденції на фінансовому ринку. Крім цього, вона опублікувала дві книги - "Дивіденди не обманюють" та "Дивідендний зв'язок", в яких ділиться своєю інвестиційною стратегією.

 • Мюріель Сіберт створила інвестиційну компанію Muriel Siebert & Co. Inc.

Сіберт стала першою жінкою, яка зайняла місце на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) у 1967 році. Незважаючи на численні перешкоди та дискримінацію, вона продемонструвала свою компетентність, ставши однією з найбільш поважаних осіб у галузі.

Як стати складовою частиною світу фінансів сьогодні

Ці жінки стикалися з великими труднощами, коли починали професійно займатися інвестиціями, проте їм вдалося продемонструвати свою компетентність. Благодаря їм ця галузь стала більш доступною для приватних інвесторів і продовжує активно розвиватися.

Одна з них - торговельна платформа Libertex, яку створила компанія Forex Club. На цій платформі клієнтам пропонується доступ до понад 300 фінансових активів, включаючи валюти, криптовалюти, CFD-контракти на акції, індекси та інші інструменти. CFD-контракти дозволяють заробляти на коливаннях цін без фактичної поставки товарів.

Як здійснити свої перші інвестиції

У сучасному світі легко розпочати інвестування, особливо якщо отримати підтримку надійного партнера. Давайте розглянемо конкретний алгоритм дій з платформою Libertex, оскільки для початку потрібно виконати лише кілька кроків. Розглянемо такі кроки:

 • Відкриття та додаавння коштів на рахунок у сервісі Libertex.
 • Визначитися з активами, сумою та напрямком інвестиційної угоди;
 • Наступним кроком є вибір між опціями "купити" чи "продати". На цьому етапі все залежить від очікуваного зростання або зниження вартості активу.
 • Після досягнення бажаного результату залишиться тільки укласти угоду одним кліком.

Крім цього, перед тим, як розпочати торгівлю, корисно буде укласти кілька угод на безкоштовному демо-рахунку з віртуальними 50 тисячами доларів. Це дозволить отримати більше інформації про особливості торговельної платформи і навчитися ефективно керувати своїм капіталом. Після цього з легкістю можна перейти на реальний рахунок і почати заробляти справжні гроші.

Торговельна платформа Libertex може бути використана як з комп'ютера через веб-інтерфейс, так і з мобільних телефонів за допомогою програм на Android та iOS. Це означає, що можна досягти прибуткового рівня, керуючи коштами, будучи в будь-якому місці. Головне - мати доступ до інтернету.

Приєднуйтесь до 2,9 мільйонів успішних початківців та досвідчених інвесторів, які вже вибрали Libertex, слідкуйте за важливими тенденціями та заробляйте на фінансовому ринку.