Найзаможнішу родину Великої Британії звинувачують у злочині торгівлі людьми.

  • 19.06.2024 14:00
  • 3 хвилини читання
Найзаможнішу родину Великої Британії звинувачують у злочині торгівлі людьми.

У швейцарському суді розглядають справу проти чотирьох членів найбагатшої родини Великої Британії. Їх звинувачують у тому, що вони виділяли більше коштів на догляд за своїм собакою, ніж на своїх слуг.

"ПриватБанк" розпочав унікальний проєкт для регіонів на передовій, який вартий уваги.

Члени однієї з найзаможніших сімей Великої Британії стали головними героями відомої справи в Швейцарії.

Мова йде про родину Хіндуджа, яка володіє віллою в розкішному районі Женеви. Ця сім'я також відома тим, що часто завозить слуг з Індії для догляду за своїми дітьми та будинком.

Які докази приводить обвинувачення в суді?

  • Спочатку стверджується, що сім'я Хіндуджа забирала паспорти у працівників і платила їм лише 8 доларів за 18-годинний робочий день. Крім того, працівники були позбавлені права виходити з дому.
  • Вдруге, прокурор Ів Бертосса повідомив, що родина Хіндуджа виділяла майже 10 тисяч доларів на рік на свого собаку. Він порівняв цю суму з тією, яку отримували працівники вілли за день.

Адвокати найбагатшої сім'ї Великої Британії не спростовують обвинувачення, які пов'язані з низькою зарплатою. Проте вони настоюють на тому, що аргументи сторони обвинувачення слід розглядати у контексті того, що наймані працівники також отримували житло та їжу.

Проте обвинувачення прокуратури Женеви у вилученні паспортів у персоналу та забороні на виїзд з дому є дуже серйозними. Навіть можна вважати їх торгівлею людьми. Сім'я заперечує ці обвинувачення. Прокурор Ів Бертосса вимагає для фігурантів справи тюремного ув'язнення, виплати компенсації на мільйони доларів та покриття судових витрат.

Що відомо про родину Хіндуджа.

Загальна вартість статків родини оцінюється у понад 37 мільярдів фунтів (47 мільярдів доларів), як свідчить рейтинг найбагатших людей у Великій Британії на цей рік. Це новий рекорд за всю історію опублікування рейтингу Sunday Times.

Родина Хіндуджа володіє індійським міжнародним конгломератом Hinduja Group. Ця компанія діє у одинадцяти галузях, включаючи автомобільну, нафтову та хімічну промисловість, банківський та фінансовий сектор, ІТ, кібербезпеку, охорону здоров'я, торгівлю, ЗМІ та розваги, енергетику та нерухомість. Корпорація була заснована в 1914 році, а штаб-квартира знаходиться в Лондоні, Великобританія.