Напруга не зменшується: як Близький Схід та Мексика вплинули на ціну нафти.

  • 11.04.2024 03:30
  • 2 хвилини читання
Напруга не зменшується: як Близький Схід та Мексика вплинули на ціну нафти.

Як змінилася ціна на нафту на ринку?

У середу, 10 квітня, ціна на нафту марки Брент в торгах склала 90,48 долара за барель. Це на 1,06 долара або 1,2% вище, ніж попереднього дня.

Також варто ознайомитися з інвестиціями у сучасному світі: основні переваги та недоліки, про які корисно знати всім.

У той же час ціна на нафту WTI зросла на 98 центів або 1,2%. Вартість американської нафти становить 86,21 долара за барель, за даними Reuters.

За даними Bloomberg, поточні ціни на нафту коливаються на таких рівнях:

  • Нафтові ф'ючерси марки Брент торгуються за ціною 90,74 долара за барель (+ 029%)
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 86,43 долара за барель (+0,26%).

Чому ціна на нафту падає на ринку

На ринку нафти зареєстрували ще один стрибок цін через новини з Близького Сходу. Справа в тому, що у Секторі Гази внаслідок нападу Ізраїлю загинули три сини лідера ХАМАСу. Це спричинило обурення, що перемовини щодо припинення вогню можуть припинитися.

Компанія Again Capital LLC повідомила, що ринок нафти продовжує реагувати на новини з Гази. Крім того, існує ризик залучення до конфлікту нових сторін, зокрема Ірану, який є третім за величиною виробником нафти серед країн ОПЕК.

З іншого боку, важливо враховувати рішення Мексики щодо обмеження експорту нафти, щоб задовольнити потреби нафтопереробних підприємств у країні. Цей крок допоміг утримати ціни на нафту на високому рівні. Більше того, це призвело до надзвичайно низького рівня імпорту мексиканської нафти до США на початку квітня, повідомляє Reuters.