Nasdaq має намір розпочати співпрацю з українськими стартапами за особливих умов.

  • 13.02.2024 16:16
  • 2 хвилини читання
Nasdaq має намір розпочати співпрацю з українськими стартапами за особливих умов.

12 лютого 2024 року Міністерство економіки України та компанія Nasdaq підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою підтримки української економіки та розвитку ринку капіталу. Внаслідок цього, американська компанія звернулася до Комісії з цінних паперів США стосовно українських стартапів.

Варто звернути увагу Необхідно бути готовим до всіх можливих ситуацій: як вже зараз підготуватися до свого фінансового майбутнього на вигідних умовах.

Україна уклала меморандум про співпрацю з компанією Nasdaq.

Особливо, компанія Nasdaq може зняти плату за лістинг українських компаній на ринках Nasdaq, як у США, так і в Євросоюзі. Це потребує отримання дозволу від регуляторів.

Меморандум також містить наступні умови:

  • Компанія Nasdaq надаст українському Уряду технічну підтримку у створенні майбутнього міжнародного фінансового центру в Україні, розвитку ринків капіталу в країні та забезпеченні доступу українських компаній до довгострокового фінансування на міжнародних ринках.
  • Стимулюватиме зростання підприємництва в Україні.

Співпрацю прокоментував виконавчий віцепрезидент Nasdaq Едвард Найт. За його словами, для відновлення економіки України буде потрібна об'єднання глобальних зусиль як на державному, так і приватному рівнях. Найт додав, що угода між Nasdaq та Мінекономіки – це перший крок до ширшого партнерства з Україною.

У Агентстві США з міжнародного розвитку заявили, що український уряд разом з Nasdaq утворюють партнерство, що свідчить про розкриття України для розвитку підприємництва навіть у період змагання за свободу.