Натиски на Близькому Сході: вплив конфлікту у Червоному морі на нафтовий ринок

  • 04.02.2024 09:46
  • 2 хвилини читання
Натиски на Близькому Сході: вплив конфлікту у Червоному морі на нафтовий ринок

Також рекомендується звернути увагу на "нобелівські портфелі", які забезпечують розумні та мінімальні ризики інвестицій. Це допоможе здійснити інвестиції з розумом та безпекою.

Один спадок монети

Нагадуємо, що протягом останнього місяця хусити атакували кораблі у Червоному морі. У відповідь, США здійснили десятки ударів по Ємену. Крім цього, Іран обстрілює Сирію, Ірак та Пакистан. Остання країна ж відповіла ударом.

Однак експерт не вважає, що проблеми у Червоному морі призведуть до раптового і значного зростання цін на нафту найближчими тижнями.

Що трапиться, якщо війна не уникне нас?

У разі загострення конфлікту між Ізраїлем та Хезболлою, яке підтримує Іран, як стверджує Кислицький, можливість постачання нафти може бути порушеною. Це становить серйозну загрозу в найближчому майбутньому.

Якщо цей сценарій стане реальністю, то за оцінкою фахівців, виробникам нафти варто спробувати закріпити ціни у довгостроковій перспективі, – розповідає експерт.

Крім того, для багатьох областей, а також Єврозони, стабільний ріст ціни нафти прирівнюється до зростання інфляції.

Отже, якщо небезпека продовжуватиметься, це зможе відкласти можливе зниження основних процентних ставок на декілька кварталів.