Небезпека у Суецькому каналі: чому це становить проблему для однієї з найвідоміших країн Африки.

  • 05.02.2024 12:30
  • 2 хвилини читання
Небезпека у Суецькому каналі: чому це становить проблему для однієї з найвідоміших країн Африки.

Однією з основних причин зменшення прибутків є напади хуситів на судна в Червоному морі. Це вимагає від міжнародних компаній пошуку нових маршрутів для перевезення товарів. Серед таких компаній є потужна датська компанія Maersk, яка вже на початку року заявила про перенаправлення деяких суден навколо Африки.

Актуальності інвестицій з розумом та мінімальним ризиком: чому варто обрати "нобелівські портфелі".

Фінансові втрати, які понесено Суецьким каналом через атаки, що сталися в Червоному морі.

За словами керівника Управління Суецького каналу Усами Рабіє, дохід за перший місяць 2024 року становив 428 мільйонів доларів. На відміну від минулого року, коли відзвітували про 804 мільйонів доларів, це значно менше.

Для Єгипту падіння доходів, отримуваних від Суецького каналу, стало новим випробуванням. Проблема полягає в тому, що дана африканська країна на сучасному етапі зіткнулася з найгіршою в останні десятиріччя економічною кризою. Особливою областю обурення стали потенційні труднощі, які можуть виникнути у сферах торгівлі та туризму через збройний конфлікт між ХАМАС і Ізраїлем.

Слід відзначити, що Суецький канал - найкоротший морський шлях, який сполучає Азію та Європу та відіграє важливу роль для світової торгівлі. Для Єгипту ж він є одним з основних джерел отримання іноземної валюти. Наприклад, протягом 2023 року країна отримала 10,25 мільярда доларів таким чином.