Nеданому повідомленні йдеться про те, що NFT із зображенням собаки було продано за суму понад 4 мільйонів доларів.

  • 24.03.2024 11:46
  • 2 хвилини читання
Nеданому повідомленні йдеться про те, що NFT із зображенням собаки було продано за суму понад 4 мільйонів доларів.

Що відомо про фотографії? Фотографія - це мистецтво фіксації образу за допомогою фоточутливого матеріалу. Вона дозволяє зберегти момент часу і передати його іншим людям. Фотографія може бути використана для різних цілей: збереження спогадів, реклами, мистецтва. Нині фотографія стала невід'ємною частиною нашого життя, адже зараз кожен може зробити фотографію за допомогою мобільного телефону. Велику популярність набувають соціальні мережі, де люди діляться своїми знімками з усім світом. Фотографія сучасного світу - це не лише любительське хобі, а й важлива засіб передачі інформації та емоцій.

Знімок собаки Ачі став популярним символом мемкону вже п'ять років тому. Недавно потенційний власник тварини продав фото улюбленця на аукціоні як NFT-лот.

Також варто зазначити, що США витіснили впливову російську компанію з ринку нафти в Індії. Що варто знати про це.

Фотографію придбав криптотрейдер Gigantic Rebirth Ventures. Покупець заплатив за лот 1 210,8 ETH (Ethereum). За поточного курсу, ця сума становить 4,3 мільйона доларів.

17 листопада 2018 року власники Ачі зробили йому фотографію у чарівному капелюсі. Це фото стало вірусним і перетворилося на мем і талісман для мемкоїна WIF. Сьогодні цей образ був придбаний Gigantic Rebirth Ventures за 1,210,759 ETH, – повідомив представник платформи Foundation на своїй сторінці.

17 листопада 2018 року власники Ачі зняли його в очаровувальній шапці на камеру. Це стало вірусним і в кінцевому підсумку перетворилося на мем і символ мем-монети $wif. Сьогодні цей знімок був придбаний Gigantic Rebirth Ventures на платформі FND за 1,210.759 ETH (4,3 мільйона)! pic.twitter.com/8jV4szdPg1 — Роб | Foundation (@RDToTheMoon) 18 березня 2024 року