Неповторний досягнення та новий піковий показник протягом 50 років: як одна показова величина вплинула на всіх в США.

  • 12.02.2024 19:45
  • 1 хвилина читання
Неповторний досягнення та новий піковий показник протягом 50 років: як одна показова величина вплинула на всіх в США.

Зазвичай, індекс відображає загальну тенденцію на фондовому ринку. Цьому є підтвердженням динаміка інших індикаторів на ринку, таких як Індекс Nasdaq. Однак, розглянемо все по порядку.

Варто звернути увагу на те, щоб бути готовим до будь-яких ситуацій: як вже зараз піклуватися про своє фінансове майбутнє на вигідних умовах.

Нові досягнення Індексу S&P 500

У першу чергу, Індекс S&P 500 зростає протягом 14 тижнів поспіль. Останній раз така динаміка спостерігалася вже в 1972 році. По-друге, це також перший раз у історії, коли Індекс досяг позначки у 5 тисяч пунктів.

На цей момент, згідно з інформацією від Google Фінанси, Індекс S&P 500 знаходиться на рівні 5047 пунктів. Важливо зазначити, що протягом 2023 року цей показник збільшився на майже 22%, а з початку поточного року зрос на 6% в порівнянні зі своїми попередніми позиціями.

Схожу динаміку на ринку можна виокремити за Індексом Nasdaq, до якого включаються акції 3 тисяч найсильніших технологічних компаній США та світу. Цей показник також показує зростання на протязі 14 тижнів поспіль та може досягти нового історичного максимуму на рівні 16 тисяч пунктів.