Несподіване перетворення: чому Байден почав звертати увагу на криптовалютну індустрію.

  • 30.05.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
Несподіване перетворення: чому Байден почав звертати увагу на криптовалютну індустрію.

Повідомляється, що команду Байдена бажають отримати від гравців криптовалютної індустрії рекомендації щодо "криптоспільноти та політики".

У 2023 році "Приватбанк" отримав рекордний прибуток та сплатив податки на десятки мільярдів, що варте уваги.

Байден віддає перевагу іншому підходу до криптовалютного сектору.

Джерела повідомляють, що помітили значний зміщення в ставленні адміністрації Джо Байдена і його кампанії щодо сектору криптовалют. Йдеться про новий готовність розуміти цифрові активи та спільноту загалом.

Крім цього, повідомляють, що у команді все більше усвідомлюють, що питання, пов'язані з криптовалютами, можуть вплинути на вибори у США. За даними осіб, які знають ситуацію, передвиборча команда Байдена звернулася до декількох експертів з криптовалют. Серед них - представники індустрії, яким Джо Байден раніше відмовляв.

Також зазначають, що команда Джо Байдена розпочала співпрацю з експертами з цифрових активів незабаром після того, як криптозахисники протестували проти рішення діючої адміністрації ветувати скасування SAB 121. Цей крок критикують за те, що він може заважати фінансовим установам надавати послуги зберігання криптовалют.

Що має спільного з цим Трампом

Ще одним чинником впливу є рішення Дональда Трампа приймати пожертви на свою передвиборчу кампанію у криптовалютах. Цю інформацію стало відомо 22 травня після публікації на офіційному сайті колишнього лідера США. Щоб фінансово підтримати Трампа можна використовувати різноманітні цифрові монети, такі як біткойн, стейблкойн, Ethereum, Dogecoin, Solana та інші.

Нехай згадаємо, що раніше Трамп висловлював негативне ставлення до криптовалюти. Наприклад, він заявляв, що біткоїн - це "шахрайство проти долара США".