Німеччина зазнає втрат інвестицій через найгіршу кризу за останні 10 років у ключовому секторі.

  • 21.05.2024 14:01
  • 2 хвилини читання
Німеччина зазнає втрат інвестицій через найгіршу кризу за останні 10 років у ключовому секторі.

Повідомляють, що наразі сектор нерухомості в Німеччині переживає найгіршу кризу за останні 10 років. Головний економіст голландського банку ING в Німеччині заявив, що "це вже не та приваблива новинка, яку очікували інвестори".

Звертають увагу на збитковий бізнес та необґрунтовані ціни: на Волл-стріт визначили найнебезпечніші цінні папери.

Виникнення коронавірусу значно вплинуло на ситуацію з іноземними інвестиціями. Під час пандемії багато країн стали більш обережними щодо залучення зовнішнього капіталу, а деякі інвестори змушені були зупинити свої проекти. Однак, деякі галузі економіки, такі як технології, медицина та електронна комерція, все ще привертають іноземний капітал. Важливо постійно відстежувати зміни в цьому секторі та адаптуватися до нових умов, щоб забезпечити стабільність іноземних інвестицій в Україні.

За даними BNP Paribas Real Estate, у першому кварталі 35% купівель комерційної нерухомості у Німеччині припало на іноземних інвесторів, що є найнижчим показником з 2013 року. Обсяги продажів також знизилися на 70% порівняно з попередніми роками до початку пандемії коронавірусу у 2020-2021 роках.

Крім того, з січня по березень 2024 року вартість комерційної нерухомості в Німеччині зменшилася на 9,6% порівняно з попереднім роком. У минулому році цей показник склав 10,2%. Ці дані надані банківською асоціацією VDP, яка передбачає подальше зниження цін у майбутньому. Нагадаємо, що восени 2023 року глава Deutsche Bank висловив думку про те, що Німеччина може стати "хворою людиною Європи", якщо країна не почне вирішувати свої структурні проблеми.