Новий прогноз щодо золота та біткойна: що передбачає Роберт Кійосакі Відомий американський інвестор та письменник Роберт Кійосакі зробив новий прогноз щодо майбутньої ціни золота та біткойна. Він вважає, що обидва ці активи будуть збільшувати свою вартіс

  • 17.02.2024 09:16
  • 1 хвилина читання
Новий прогноз щодо золота та біткойна: що передбачає Роберт Кійосакі

Відомий американський інвестор та письменник Роберт Кійосакі зробив новий прогноз щодо майбутньої ціни золота та біткойна. Він вважає, що обидва ці активи будуть збільшувати свою вартіс

Що передбачає інвестор

Американський інвестор, бізнесмен та автор бестселера "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі заявив на своїй сторінці в Twitter, що золото може знецінитися, тим часом як біткоїн та срібло, навпаки, можуть зрости в ціні.

Також варто пам'ятати, що світ може потерпіти від нової хвилі інфляції. Як найефективніше захистити свої активи в такий період?

Яка наразі є ціна золота та біткоїна?

Згідно з даними Yahoo!Finance, ціна на золото станом на 16 лютого складає 2 016 доларів. Слід зазначити, що різке зниження ціни відбулося кілька днів тому, 13 лютого - з 2 041 долара до 2 008 доларів.

Як змінювалась ціна золота впродовж року / Графік Yahoo!Finance

Щодо вартості біткоїна, то за останній рік ціна значно зросла. Станом на 12 лютого біткоїн коштував 48 707 гривень, тоді як у той же час минулого року ціна складала лише 21 682 гривні.