Nvidia раптово втратила понад 500 мільярдів доларів на ринку: скільки на цьому заробили трейдери

  • 26.06.2024 12:15
  • 3 хвилини читання
Nvidia раптово втратила понад 500 мільярдів доларів на ринку: скільки на цьому заробили трейдери

На початку тижня ціни акцій компанії Nvidia знизилися на 7%. Це призвело до значного зменшення ринкової капіталізації цього гіганта.

Цікаво, що нафта знову подорожчала на ринку. Давайте розглянемо, які фактори впливають на ціни.

Різке падіння ціни акцій Nvidia

Розмова йде про втрату в розмірі 550 мільярдів доларів. Внаслідок цього ринкова капіталізація компанії зупинилася на рівні 2,91 трильйона доларів. Варто зазначити, що лише кілька днів тому Nvidia очолила список найдорожчих компаній у світі, досягнувши позначку у 3,3 трильйона доларів.

Спад акцій Nvidia викликав повідомлення про те, що головний виконавчий директор та співзасновник компанії Дженсен Хуанг продав практично 95 мільйонів акцій протягом кількох днів. Бізнесмен вирішив здійснити такий крок після того, як Nvidia стала найціннішою компанією у світі. Однак відзначається, що ці угоди були частиною раніше запланованого плану продажу за правилом 10b5-1, яке було розроблено в березні.

Загалом з початку 2024 року акції техгіганта зросли майже на 155%. На момент написання цього матеріалу, цінні папери коштують 129 доларів за штуку та показують позитивну динаміку, згідно з інформацією від Market Watch.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function (event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

Трейдери заробили багато грошей завдяки обвалу акцій Nvidia.

Трейдери успішно скористались масовим розпродажем акцій компанії Nvidia, яка спеціалізується на виробництві мікросхем для штучного інтелекту. За останні три торгові сесії їх виграш становить практично 5 мільярдів доларів.

Деякі учасники ринку вважають, що швидке знецінення акцій Nvidia пов'язане з тим, що інвестори переходять з привабливих акцій штучного інтелекту в інші сектори, оскільки 2024 рік наближається до середини.