Обіцянка на 1 мільярд доларів: про що Трамп розмовляв з керівниками нафтових компаній.

  • 10.05.2024 12:45
  • 2 хвилини читання
Обіцянка на 1 мільярд доларів: про що Трамп розмовляв з керівниками нафтових компаній.

Згідно інформації ЗМІ, зустріч відбулася ще в квітні у Мар-а-Лаго у Флориді. Під час дискусії виникло питання про те, яку екологічну політику планує реалізувати Дональд Трамп у разі повернення до Білого дому.

Трамп висловив ідею збору 1 мільярда доларів на свою кампанію.

Натомість Дональд Трамп обіцяв негайно скасувати десятки екологічних правил, які були встановлені адміністрацією Джо Байдена, а також припинити приймання нових.

Проте він попросив присутніх осіб, які мають значні капітали, зібрати 1 мільярд доларів на передвиборчу кампанію, яка дозволить йому знову обійняти посаду президента США.

Про які норми говорив Трамп щодо їх скасування?

Наприклад, можна згадати про поширення використання електромобілів. Дональд Трамп, як правило, сміється з електрокарів на різних зборах. Він навіть називає такі автомобілі "шахрайством".

Однак під час передвиборчої кампанії у 2020 році Трамп виступав за перехід на електромобілі. Уже обійшовши посаду президента, він намагався скасувати податкові пільги на електромобілі та стандарти щодо викидів з транспортних засобів, які спонукають компанії виробляти більше електромобілів.