Один з наявних в Україні провідних банків попередив своїх клієнтів про тимчасові труднощі.

  • 01.07.2024 20:15
  • 2 хвилини читання
Один з наявних в Україні провідних банків попередив своїх клієнтів про тимчасові труднощі.

Мова йде про функціонування додатків Мобільний Ощад та Ощад 24/7. Представники банку повідомили, що додатки можуть бути тимчасово недоступні протягом кількох годин.

Ринки та євро відреагували на результати виборів у Франції. Це заслуговує на увагу.

"Ощадбанк" сповістив своїх клієнтів про тимчасові труднощі.

Суть у тому, що вночі, 2 липня 2024 року, "Ощадбанк" проводитиме вдосконалення банківських сервісів. Роботи будуть відбуватися з 00:00 до 05:00. Кредитор також передчасно вибачився за тимчасові незручності, що можуть виникнути у його клієнтів.

Нагадаємо, що в початковій частині червня Національний банк України оштрафував "Ощадбанк" за порушення законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг. Розмова йшла про штраф у сумі 170 тисяч гривень. Відповідне рішення прийняв Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем.

Більше інформації про банківський сектор України.

  • Національний банк отримав підтримку від проекту USAID "Інвестиції для стійкості бізнесу". Це стосується дизельного генератора та безперервного джерела живлення, необхідних для надійного і стабільного енергопостачання.
  • Апеляційна палата ВАКС взяла в обіг активи колишнього президента "Мотор Січі" В'ячеслава Богуслаєва, якого обвинувачують у державній зраді. Серед них був Мотор-Банк, який тепер став державним.