Один з найбільших банків США став уподобанням серед наркоторговців, - повідомляє Financial Times.

  • 02.07.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
Один з найбільших банків США став уподобанням серед наркоторговців, - повідомляє Financial Times.

Мова йде про відмивання коштів через банк Citigroup, що є найбільшим у США. Зазначають, що наркоторговці вирішили, що саме цей банк є "більш підходящим", з менш жорстким контролем над шахрайством.

Також слід зазначити, що нафта торгується близько до пікового рівня з квітня.

Наркоторговці обрали "улюблений" банк для відмивання грошей - розповсюджувачі наркотиків вибрали спеціальний банк для легалізації отриманих коштів.

Прокурори в США стверджують у своєму обвинувальному висновку, що двоє мешканців Каліфорнії внесли значну суму грошей до банкоматів банку Citi. Їх підозрюють у злочинній співпраці з наркотичним картелем Сіналоа з Мексики. Деталі цієї справи знаходяться в процесі розслідування.

  • Протягом січня 2021 року мешканці Каліфорнії тричі вносили нелегальну готівку в банкомати на загальну суму майже 36 тисяч доларів.
  • Згідно з думкою прокурорів, розділивши загальну суму на декілька менших депозитів, вони не перевищували межу у 10 тисяч доларів, за якою банки зобов'язані повідомляти про готівкові операції перед Казначейством США.

Управління з боротьби з наркотиками повідомило, що підозрювані були частиною великої злочинної мережі, яка займалася відмиванням грошей у США. Йдеться про щонайменше 50 мільйонів доларів, отриманих від продажу фентанілу та метамфетаміну. Крім того, було зазначено, що цей дует перевірив кілька банків перед тим, як обрати собі Citi.