Один з найбільших брокерів у США та у світі масово закриває рахунки російським громадянам.

  • 07.06.2024 13:30
  • 2 хвилини читання
Один з найбільших брокерів у США та у світі масово закриває рахунки російським громадянам.

Американський брокер почав закривати рахунки росіян з невеликими залишками сум чи оборотами. Загалом можливості громадян Росії проводити фінансові операції за кордоном поступово скорочуються.

Брокер з США закриває рахунки громадян Росії.

Компанія Interactive Brokers закликала клієнтів закрити або перенести свої рахунки. Таке рішення було прийняте через "останній аналіз, низьку вартість активів та потребу виконання додаткових перевірок".

Крім того, брокер повідомив, що для клієнтів обмежена можливість торгування на їх рахунках. Вони можуть користуватися лише такими опціями:

  • Зменшення або припинення робочих місць;
  • Проте вони не можуть розширювати свої позиції або створювати нові.

Багато росіян звернули увагу на Interactive Brokers саме після початку повномасштабної війни Росії проти України. Це через те, що компанія прийняла рішення припинити функцію поповнення рахунків у рублях і заборонити громадянам Росії придбання цінних паперів європейських компаній.

Що відомо про засновника компанії Interactive Brokers

Компанія була заснована американським мільярдером Томасом Петерффі, який має угорське походження. Після початку повномасштабної війни Росії проти України він зробив важливу заяву. За даними Forbes, його капітал оцінюється у 38 мільярдів доларів.

Зокрема, підприємець заявив, що не варто тиснути на росіян для співпраці з Китаєм. Він вважав, що треба діяти лише щодо осіб, які оточують Володимира Путіна. За виданням, Томас Петерффі належить до близького оточення прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який славиться своєю симпатією до Кремля.