Один зі ключових показників фондової біржі у США може втратити 70% вартості, - керівник інвестиційного фонду.

  • 31.05.2024 13:01
  • 2 хвилини читання
Один зі ключових показників фондової біржі у США може втратити 70% вартості, - керівник інвестиційного фонду.

Джон Хассмен, президент інвестиційного фонду Hussman Investment Trust, прогнозує обвал індексу S&P 500 на 70%. Він вважає, що ринки опинилися в екстремальному стані FOMO.

Індекс S&P 500 може втратити 70% своєї вартості.

Історичні рекорди на фондовому ринку США, за словами Джона Хассмана, створюють враження нестримного ралі. Проте він попереджає, що це "бичаче" зростання буде змінено падінням ринку акцій.

Для кращого розуміння, індекс S&P 500 збільшився на 25% з початку цього року. У травні на ринку було зафіксовано новий історичний максимум на рівні 5341,88 пункту. На момент написання цього матеріалу, індекс коливається на рівні 5 235,48 пункту, втративши 0,60%, згідно з даними Market Watch. Раніше Джон Хассмен висловлював думку, що американський ринок акцій – бульбашка історичних масштабів, яка може лопнути й призвести до втрат у інвесторів. Також вказують, що ця "бульбашка" серйозно спотворила глобальну економіку, роблячи її вразливою перед потенційною кризою.

За словами президента Інвестиційного Тресту Хусмана, стрімке зростання ціни акцій може бути пояснене нетерпінням інвесторів на ринку акцій і побоюванням пропустити вигоду, що стане ключовими чинниками корекції на ринку в майбутньому.

Рекорди інших індексів встановлюються різними показниками.

У другій половині травня індекс бірж Dow Jones Industrial Average вперше перевищив відмітку у 40 тисяч пунктів. Один з ключових факторів, що спричинив перевищення історичної межі, - це зростання вартості акцій компанії Walmart.