Одна з найбільших фінансових установ в Україні попередила громадян про тимчасове призупинення проведення платіжних операцій.

  • 16.02.2024 18:16
  • 3 хвилини читання
Одна з найбільших фінансових установ в Україні попередила громадян про тимчасове призупинення проведення платіжних операцій.

ПриватБанк повідомив своїх клієнтів про припинення проведення платежів.

У банку "ПриватБанк" повідомлено, що з 00:05 до 04:05 години ранку ночі 17 лютого будуть заборонені операції з використанням карток. Також банкомати, термінали самообслуговування та POS-термінали не будуть працювати.

Зараз України загрожує нова хвиля інфляції, яка може значно підірвати стан нашої економіки. Щоб максимально ефективно захистити свої активи, потрібно прийняти кілька важливих заходів. По-перше, варто розглянути можливість інвестування в стабільні активи, такі як нерухомість чи золото. Це допоможе уникнути втрати вартості, яка може виникнути внаслідок інфляції. По-друге, важливо розглянути можливість вкладення коштів в іноземні валюти, особливо ті, які є стабільними і мають міцну позицію на світовому ринку. Це дозволить збільшити ризиковий потенціал і захистити активи від ефектів інфляції. По-третє, слід розглянути можливість укладання договорів на постійні поставки товарів чи послуг за фіксованою ціною. Це допоможе уникнути зростання вартості продукції або послуг через інфляцію. Нарешті, варто звернути увагу на можливості розширення свого бізнесу до міжнародного рівня, де інфляційні ризики можуть бути меншими. Захист активів від інфляції є надзвичайно важливою задачею в сучасному світі, тому потрібно бути готовими до ризиків і вживати відповідних заходів для максимально ефективного захисту.

За даними прес-служби банку, тимчасове припинення функціонування деяких сервісів пов'язане з проведенням запланованих регуляційних робіт у процесінговому центрі. Ці заходи спрямовані на покращення можливостей та забезпечення безпеки операцій з платіжними картками.

У "ПриватБанку" також зазначили, що, як правило, планові роботи виконуються у нічний час, коли більшість клієнтів не виконує жодних операцій.

Якщо ви плануєте оплачувати картками під час проведення робіт, ми рекомендуємо вам зробити це заздалегідь або відкласти на декілька годин, – звернулися до клієнтів банку.

Нагадаємо, що на початку січня 2024 року "ПриватБанк" анонсував введення нової послуги. Цей сервіс, відомий як "Конверти", призначений для збору коштів волонтерами та накопичення грошей іншими способами.