Одна з найкращих криптовалютних бірж у світі вивела понад 18 тисяч біткоїнів за день. Що відбувається?

  • 23.02.2024 12:01
  • 2 хвилини читання
Одна з найкращих криптовалютних бірж у світі вивела понад 18 тисяч біткоїнів за день. Що відбувається?

Великий відтік біткоїна з Coinbase

Аналітики з CryptoQuant повідомили про значні транзакції з біткойном на криптобіржі Coinbase. За їхніми даними, на декілька нових рахунків було переведено понад 18 тисяч цифрових монет.

Цінний наслідок відомих інвесторів: які поради сприятимуть нагромадженню капіталу.

Інформується, що на кожну адресу надійшло від 45 до 171 мільйона доларів у біткоїнах. Загалом цифрові монети, що використовувалися у вищезгаданих операціях, оцінюються приблизно у 1 мільярд доларів США.

На даний момент немає інформації, яка пояснює причину такої масштабної операції з біткоїнами. Проте вони заявляють, що цифрові монети були виведені з Coinbase для подальшого забезпечення ліквідності на позабіржовому ринку або для самостійного зберігання.

На час написання даного матеріалу, вартість Bitcoin - найвідомішої криптовалюти у світі - складає 51 201 долар за одиницю. Ринкова капіталізація Bitcoin наразі становить 1,01 трильйона доларів, за даними CoinMarketCap. Зміни ціни цифрової валюти за останній рік коливаються.

  • За останній тиждень ціна біткоїну знизилася на 2,06%.
  • Проте протягом місяця вартість криптовалюти збільшилася на 31,43%.
  • У річному розрахунку курс валюти збільшився на понад 111%.

Слід зазначити, що на даний момент загальна капіталізація ринку криптовалют коливається на рівні 1,95 трильйона доларів США.