ОПЕК почала "чарівну атаку" на одну з країн Африки: яка головна мета

  • 16.04.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
ОПЕК почала "чарівну атаку" на одну з країн Африки: яка головна мета

Протягом останніх років з ОПЕК+ вийшло кілька країн, включаючи Анголу, Катар, Індонезію та Еквадор. Наприкінці 2023 року Ангола прийняла відповідне рішення про вихід з організації.

Звернули увагу на купівлю валюти та передумали: що робити і на що розраховувати.

Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) веде переговори з країною в Африці.

Нафтовий картель розглядає можливість вступу Намібії. Ця країна має потенціал стати четвертим найбільшим виробником нафти в Африці протягом наступного десятиліття. Зазначено, що основною метою для ОПЕК+ є приєднання Намібії до Хартії про співпрацю, а також групи, яка веде довгостроковий діалог щодо енергетичних ринків. У січні до Хартії приєдналася Бразилія.

Ситуацію прокоментував виконавчий директор Африканської енергетичної палати М. Дж. Аюк. Він висловив бажання ОПЕКу, щоб Намібія стала повноправним членом групи виробників нафти. За його словами, Африканська енергетична палата долучилася до процесу сприяння переговорам. Аюк також зауважив, що представники ОПЕК почали "чарівне натискання". Проте він підкреслив, що результат переговорів наразі є невизначеним.

Реакція Намібії та її можливості Намібія - країна на південному заході Африки, яка має великий потенціал у багатьох галузях. Зокрема, у сільському господарстві, видобутку мінералів та туризмі. Ця країна має унікальні природні ресурси та дикі природні пам'ятки, які приваблюють туристів з усього світу. Крім того, Намібія активно розвивається у сфері інновацій та технологій, що дає їй можливість конкурувати на глобальному ринку. Завдяки великому потенціалу і розвинутій інфраструктурі, Намібія може стати важливим гравцем у світовій економіці. Таким чином, реакція Намібії на поточні виклики та можливості її розвитку є дуже важливою для успішного майбутнього країни.

Мінулого року комісар Намібії з питань нафти Меггі Шино заявила про зацікавленість країни у вступі до ОПЕК. Ймовірно, переговори між сторонами відбудуться наприкінці квітня, коли заплановано виступ представника ОПЕК на енергетичній конференції в Намібії.

З урахуванням інформації про відомі родовища нафти, Намібія має потенціал досягти максимальної продуктивності 700 тисяч барелів нафти на день до 2030 року. Зазначається, що цей показник може збільшитися в разі успішної подальшої розвідки нафтових родовищ.