Оптимізм трейдерів зменшується, а в Китаї знову спостерігається нестійкість на фінансових ринках: який вплив це має на курс долара.

  • 19.01.2024 17:15
  • 2 хвилини читання
Оптимізм трейдерів зменшується, а в Китаї знову спостерігається нестійкість на фінансових ринках: який вплив це має на курс долара.

Основні зміни, що відбулися на валютному ринку 19 січня.

У п'ятницю, 19 січня 2024 року, Індекс долара США коливався на рівні 103,38, знизившись на 0,15%. Згідно з інформацією від Yahoo!Finance, діапазон коливання становив від 103,29 до 103,55.

Основні зміни Індексу долара США протягом останнього року:

  • Індекс долара США досяг свого максимального значення на рівні 107,35.
  • Про це інформує джерело CNBC, яке зазначає, що цей показник виявив найменшу стабільність протягом року, становлячи 99,58.

Що відбувається зі станом долара США.

Долар США в п'ятницю переживав тижневе зростання. В даний момент основним сигналом є те, що дані про економічну активність у США та дії центральних банків свідчать про агресивну готовність ринків до зниження ключових процентних ставок у 2024 році.

Також долар виграє від нової нестабільності на ринках Китаю: нерухомості та фінансовому. Про це повідомляє CNBC. Тим часом, за результатами торгів 17 січня, долар США з початку року зріс до нового максимуму за місяць.

Нагадаємо, що Вільям Акман, американський інвестор та мільярдер, вважає, що якщо Федеральний резерв не почне знижувати ключову ставку, перша економіка світу стане перед "жорстким приземленням".