Основний конкурент біткоїна стрімко зростає вартість на фоні важливих сигналів зі США.

  • 23.05.2024 13:46
  • 2 хвилини читання
Основний конкурент біткоїна стрімко зростає вартість на фоні важливих сигналів зі США.

Комісія з цінних паперів та бірж США почала розгляд форми S-1 у заявах на реєстрацію спотових Ethereum-ETF. Нагадаємо, що на початку цього року американський регулятор схвалив спотовий біткойн-ETF.

Курс Ethereum швидко зростає на ринку.

Джерела повідомляють, що насправді все лише розпочинається. Крім того, вони зауважують, що відчувають, ніби відділ управління інвестиціями був дещо захоплений несподіваною зміною настроїв. Тим не менш, вони додають, що не очікують зупинки прогресу у процесі створення спотових Ethereum-ETF, але водночас залишаються обережними.

На фоні новин Ethereum почав зазнавати підйому в ціні. Курс криптовалюти під час торгів у четвер, 23 травня, спочатку перетнув позначку на рівні 3800 доларів за монету, а потім - у 3900 доларів за штуку, згідно з даними CoinMarketCap. Щоб мати уявлення, історичний максимум для Ethereum складає трохи більше ніж 4878 доларів за монету.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (typeof event.data["datawrapper-height"] !== 'undefined') { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

На момент написання цього матеріалу, Ethereum торгується за ціною 3860 доларів за одиницю. Ринкова капіталізація цієї криптовалюти складає 464,55 мільярда доларів. За останні 24 години ціна монети зросла на 4,21%. За весь цей рік курс Ethereum збільшився на 71,48%, повідомляє MarketWatch.