Основний конкурент біткоїна швидко наближається до свого історичного максимуму.

  • 11.03.2024 14:30
  • 2 хвилини читання
Основний конкурент біткоїна швидко наближається до свого історичного максимуму.

Цікавий спадок від легендарних інвесторів: які поради допоможуть накопити капітал

Ціновий рівень Ethereum досяг важливої точки.

Вартість ефіріуму перетнула позначку у 4000 доларів за одиницю. Ринкова капіталізація криптовалюти становить 486,5 мільярда доларів за даними CoinMarketCap. Нагадаємо, що попередній історичний рекорд ефіру був зафіксований 10 листопада 2021 року, коли ціна монети досягла 4868 доларів.

Нагадаємо, що на початку березня на ринку криптовалют зафіксували рекордний рівень жадібності з 2021 року. Цей показник перетнув позначку у 90%.

Фактори, які впливають на вартість криптовалюти, включають попит і пропозицію на ринку, новини та події, що відбуваються в криптосфері, рішення регуляторів щодо криптовалютного ринку та інші фактори, що впливають на інвестиційну активність у цьому сегменті.

Важливо відзначити, що протягом останніх 7 днів ціна Ethereum зросла на 15,32%. Одночасно обмежена пропозиція монети на ринку та кілька важливих подій в екосистемі Ethereum можуть підтримати подальший зріст ціни другої найбільш відомої криптовалюти у світі. Про це повідомили аналітики CryptoQuant.

Коли аналітик з CoinShares висловив думку, що зростання ціни Ethereum може бути пов'язане з можливим запуском біржових фондів (ETF) на Ethereum і очікуваним оновленням Dencun.