Після того, як компанії Apple та Google припинили підтримку російських карток "Мир", інша світова платіжна система також відмовилася від них.

  • 27.03.2024 13:16
  • 2 хвилини читання
Після того, як компанії Apple та Google припинили підтримку російських карток "Мир", інша світова платіжна система також відмовилася від них.

Компанія Samsung, чия капіталізація на фондовій біржі становить майже 394 мільярди доларів, оголосила про своє рішення на власному сайті.

Samsung припинив підтримку карток "Мир"

З 3 квітня 2024 року платіжна система Samsung Pay відмовиться від прийому та додавання російських платіжних карток "Мир". Крім того, всі картки, які вже були додані до системи, буде видалено.

Нагадаємо, Samsung Pay є однією з відомих у світі платіжних систем, яка припинила підтримку карток "Мир". Таким самим кроком також пішли системи Apple Pay та Google Pay. За даними російських ЗМІ, в Google Pay більше не підтримується мобільний додаток російської платіжної системи "Мир" для оплати смартфоном — Mir Pay. Слід відзначити, що з кінця березня 2024 року картки платіжної системи "Мир" будуть неактивні у банкоматах та POS-терміналах більшості банків в Арменії.

Які функції можна використовувати в режимі розділу Samsung із стандартним обладнанням?

  • Після розпочатку широкомасштабної агресії Росії на Україну компанія Samsung Electronics оголосила про припинення постачання своєї продукції на ринок нападника.
  • Важливо розуміти, що йшлося про припинення продажу всієї продукції Samsung до Росії: від чипів до смартфонів та побутової електроніки.