Після важливої презентації, ціни на акції компанії Apple впали, тоді як Ілон Маск виставив серйозний ультиматум.

  • 11.06.2024 11:30
  • 3 хвилини читання
Після важливої презентації, ціни на акції компанії Apple впали, тоді як Ілон Маск виставив серйозний ультиматум.

Спочатку, Apple презентувала систему штучного інтелекту Apple Intelligence. Після цього велика компанія оголосила про співпрацю з розробником ChatGPT OpenAI. Взагалі, у Apple вони вирішили зробити ставку на персоналізований та стриманий підхід до технологій, щоб завоювати клієнтів.

Увагу заслуговують еталонні бренди нафти через різке змінили динаміку на ринку.

Відгук ринку на презентацію компанії Apple

Взагалі інвестори досить спокійно відреагували на цю подію, що є стандартною практикою, коли Apple представляє довгоочікувані нові функції. У результаті акції компанії впали майже на 2% до 193,12 долара за штуку на біржі у Нью-Йорку.

(function() { "use strict"; window.addEventListener("message", function(event) { if (event.data["datawrapper-height"] !== undefined) { var iframes = document.querySelectorAll("iframe"); for (var key in event.data["datawrapper-height"]) { for (var i = 0; i < iframes.length; i++) { if (iframes[i].contentWindow === event.source) { var height = event.data["datawrapper-height"][key] + "px"; iframes[i].style.height = height; } } } } }); })();

На момент написання цього матеріалу ціна акцій становить 192,37 долара за штуку. В даний момент вартість цінних паперів показує від'ємну динаміку, знизившись на 0,37%. З початку року вартість акцій американської компанії зросла лише на 0,31%, повідомляє Market Watch.

на закладку Кіріллом при розписуванні твіта про правду і редагування у підручнику ін l телеграмі його помітили люди, які зе тому во написали.

Мільярдер та підприємець Ілон Маск заявив, що заборонить використання усіх пристроїв Apple у своїх компаніях через партнерство Apple з OpenAI.

Маск визначив співпрацю між компаніями як "неприйнятне порушення безпеки". Він висловив занепокоєння щодо можливості Apple та OpenAI захистити інформацію користувачів, згідно з даними CNBC. Ілон Маск також зазначив, що в Apple взагалі не розуміють, що насправді відбувається.