Повідомлення з Америки спричинили зміну тенденції на ринку нафти.

  • 30.05.2024 10:46
  • 3 хвилини читання
Повідомлення з Америки спричинили зміну тенденції на ринку нафти.

До факторів, що впливають на ринок нафти, відносяться такі чинники: 1. Споживання нафти і нафтопродуктів у світі. 2. Податкова політика країн-виробників нафти. 3. Політична ситуація у країнах ОПЕК та інших великих виробників нафти. 4. Економічний стан світових країн і попит на нафту. 5. Зміни в технологіях видобутку та переробки нафти. 6. Природні катастрофи та інші форс-мажорні обставини. 7. Геополітичні конфлікти, які можуть збільшити ризики на ринку нафти. Ці фактори впливають на ціни нафти, обсяги її видобутку та інші аспекти ринку цього виду сировини.

У четвер, 30 травня, на ринку нафти загалом спостерігається стабільна ситуація, оскільки тиск з боку американських даних, що вказували на підвищення ставок, був компенсований інформацією про запаси, які свідчили про високий попит на нафту в США, за даними Reuters. У той же час, еталонні бренди сировини показують від'ємну динаміку.

Згідно з інформацією від Bloomberg, поточні ціни на нафту залишаються на стабільному рівні.

  • Ф'ючерси на нафту марки Brent торгуються за ціною 83,17 долара за барель (-0,51%).
  • Фьючерси на нафту марки WTI продаються по ціні 78,91 долара за барель зі зниженням на 0,40%.

Ситуація на світовому ринку нафти постійно змінюється. Вартість нафти піддається різним впливам, таким як політична ситуація, погода, економічні показники країн-виробників та споживачів. Ці фактори призводять до коливань ціни на нафту і можуть вплинути на економіку країни. Тому важливо стежити за змінами у ціні нафти і вчасно адаптуватися до нових умов.

Ціна на нафту Brent впала на 17 центів або 0,2% з початку торгів і наразі становить 83,43 долара за барель. В той же час ціна на сиру нафту West Texas Intermediate знизилася на 12 центів або 0,15%, до 79,11 долара за барель.

Крім цього, обидві марки нафти можуть закінчити місяць з від'ємними показниками. Зокрема, ціни на марку нафти можуть впасти на понад 5%, а на WTI – на більше ніж 3%.