"ПриватБанк" введе новий проект для районів близько до фронту.

  • 19.06.2024 12:00
  • 2 хвилини читання
"ПриватБанк" введе новий проект для районів близько до фронту.

Унікальний український мобільний банкомат, який дозволить "ПриватБанку" обслуговувати клієнтів в областях без доступу до банківської інфраструктури, буде запущено. Цей банкомат буде працювати навіть у випадку відсутності електроенергії та зв'язку.

Банк "ПриватБанк" введе в експлуатацію мобільний банкомат.

Серед сервісів мобільного банкомату є видача готівки, здійснення платежів і переказів, відкриття депозитів, погашення кредитів, страхування та інше. Крім того, фахівці, які працюватимуть з мобільним банкоматом, також нададуть допомогу клієнтам під час отримання необхідних послуг.

Мусієнко також заявив, що клієнти банку зможуть отримувати зарплатню, соціальні виплати, перекази, депозити та інші послуги безпечно і у зручному форматі, як це можливо у поточних умовах.

Мобільний банкомат буде працювати під час відключень електроенергії.

Керівник дирекції операційного обслуговування та адміністративної підтримки "ПриватБанку" Андрій Козловський також зазначив, що мобільний банкомат був створений на базі інкасаторського автомобіля, який був обладнаний згідно із сучасними стандартами безпеки для клієнтів та співробітників банку.

Також були встановлені системи захисту, комфорту та відеоспостереження. Козловський підкреслив, що основною особливістю мобільного банкомату є унікальна система незалежного енергопостачання та зв'язку, завдяки якій броньований мобільний банкомат може працювати в автономному режимі майже цілодобово.