Протягом тижня ціни на нафту зазнали змін.

  • 09.06.2024 20:30
  • 2 хвилини читання
Протягом тижня ціни на нафту зазнали змін.

Протягом минулого тижня вартість нафти зазнала змін.

Єще один тиждень еталонні бренди нафти завершили зі спадом. Чорне золото показує від'ємну динаміку на ринку вже третій тиждень поспіль.

Дуже важливо звернути увагу на кількість нафти, яка залишилася у надрах Землі, і які тенденції прогнозуються.

Згідно з Reuters, ціни на нафту Brent знизилися на 2,5%, а WTI - на 1,9% за тиждень. Спостерігається спад цін на нафту через стурбованість щодо попиту на ринку.

Які фактори впливають на ринок нафти? Цікавиться багато людей, що впливає на ціни на ринку нафти. Варто зазначити, що існує декілька основних факторів, які можуть впливати на ринок нафти. Серед них можна виділити політичні події, погодні умови, геополітичні конфлікти, попит і пропозицію на ринку, рівень локальної і світової валюти. Отже, необхідно враховувати ці фактори, аналізувати ринок і приймати обґрунтовані рішення для успішного інвестування в нафтову галузь.

Заяви ОПЕК+ про можливість призупинення або зменшення обсягів видобування нафти вплинули на ринок нафти. Ці заяви стосуються Саудівської Аравії та Росії.

З іншого боку, дані з Китаю показали, що хоча експорт зрос другий місяць у травні, імпорт сирої нафти зменшився. Це свідчить про певне занепокоєння щодо попиту у найбільшого у світі покупця сирої нафти.