Ринок праці в США став основним чинником, який впливає на долар: що відбувається з валютою

  • 06.05.2024 22:45
  • 2 хвилини читання
Ринок праці в США став основним чинником, який впливає на долар: що відбувається з валютою

Як змінилися курси долара 6 травня.

У понеділок, 6 травня, Індекс долара США знову показав негативну динаміку на ринку. Згідно з даними Reuters, цей індикатор впав на 0,1% до рівня 105,06.

У момент написання цього матеріалу, Індекс долара США коливається на рівні 105,10. Протягом дня цей показник змінювався від 104,87 до 105,20, повідомляє Yahoo!Finance.

Найбільші зміни курсу індексу долара США за останні 12 місяців:

  • Індекс долара США досяг максимального значення на рівні 107,35.
  • За даними видання CNBC, цей показник зафіксував найнижчі позиції протягом року на рівні 99,58.

Наявність українською мовою: Які чинники впливають на курс долара?

Протягом четвертої торгової сесії поспіль долар втрачав свої позиції через останні дані про ринок праці у США та коментарі представників центробанку, які підтримали прогнози щодо зниження ставок.

Також вказують, що Індекс долара США був на шляху до найдовшої серії знецінення з початку березня. Проте у звіті про рівень зайнятості в США, який оприлюднили минулої п'ятниці, зазначено найменший приріст робочих місць з жовтня.

На такому тлі зменшились опасення, що Федеральному резерву доведеться тримати процентні ставки на високому рівні довше. Після останнього засідання американський центральний банк залишив ставку на рівні 5,25% - 5,50%. Нагадаємо, що раніше Федеральний резерв повідомляв про відсутність прогресу у боротьбі з інфляцією та попереджав, що економіці й надалі буде важко досягти балансу.