Роберт Кійосакі висловив припущення, що біткоін може втратити весь свій вартість.

  • 31.03.2024 11:30
  • 2 хвилини читання
Роберт Кійосакі висловив припущення, що біткоін може втратити весь свій вартість.

Роберт Кійосакі подтвердив падіння біткоїна.

По думці письменника, біткойн є шахрайством або схемою Понці, так само як і долар США, євро, єна або інші "фейкові" або фіатні валюти.

Також варто прочитати, що колишній цар криптосвіту отримав 25 років у в'язниці: чи він розкаявся? Сем Бенкман-Фрід.

Увесь долар США - це американський борг. Наші політичні, банківські та фінансові лідери хвилюють мене. Вони або не компетентні, або корумповані, або і те, і інше. Наші лідери не розуміють, як контролювати зростаючий державний борг і ринок облігацій США, а також надмірно роздутий фондовий ринок - написав він.

Він відмітив, що Сполучені Штати розриваються на частини, надрукувавши по 1 трильйону доларів кожен квартал лише для сплати рахунків.

Їх слід звільнити, відправити у відставку, піддати імпічменту або посадити за ґрати. Вони мають повернути гроші за навчання в університеті. Очевидно, що в школі вони не вивчили нічого про гроші, етику, чесність чи мораль. Вони обікрали американський народ і людей по всьому світу, - говорив Кійосакі.

Кійосакі порадив не збирати "фейкові фіатні долари", а вкласти гроші в золото, срібло або біткойни.

Нічого не змінилося. Я вже говорив це 27 років тому у своїй книзі "Багатий тато, бідний тато". Ті, хто намагається назбирати фіктивні гроші, є неуспішними. Будь ласка, не будьте такими. Збирайте справжнє золото та срібло, а також реальний біткоїн, - він сказав.

Підприємець вважає, що вартість біткоіна може знизитися до нуля, так само, як і в інших фіатних валютах. Це може негативно вплинути на такі грошові одиниці.

  • Долар США;
  • долару Австралії;
  • в англійських фунтах стерлінгів;
  • Японська єна.