Роберт Кійосакі висловив припущення, що біткойн може знецінитися до нуля.

  • 31.03.2024 11:00
  • 2 хвилини читання
Роберт Кійосакі висловив припущення, що біткойн може знецінитися до нуля.

Роберт Кійосакі стверджував, що біткойн зазнав обвалення.

На думку письменника, біткойн є мошенництвом або схемою Понці, нічим іншим, як долар США, євро, єна або інша "штучна" чи фіатна валюта.

Також прочитайте: Екс-король криптосвіту отримав 25 років у в'язниці: чи розкаявся Сем Бенкман-Фрід.

Увесь долар США — це зобов'язання Америки. Мене турбують наші політичні, банківські та фінансові лідери. Вони або неспроможні, або корумповані, або і те, і інше. Наші лідери не розуміють, як контролювати зростаючий державний борг, облігаційний ринок США та перенасичений фондовий ринок - він написав.

Він зауважив, що США стикаються з проблемою, видаючи 1 трильйон доларів кожен квартал лише для покриття рахунків.

Вони повинні бути звільнені, піддані імпічменту або відправлені у відставку, а також покарані у в'язниці. Також їм слід повернути гроші за навчання в коледжі. Явно, що вони не засвоїли у школі жодних цінностей про гроші, чесність або мораль. Вони вчинили крадіжку проти американського народу та громадян по всьому світу, - заявив Кійосакі.

Кійосакі порадив утримуватися від збирання "фейкових фіатних доларів" і купувати золото, срібло або біткойни.

Нічого не змінилося. Як я відзначив 27 років тому у своїй книзі "Багатий тато, бідний тато", ті, хто накопичують фейкові гроші, - невдахи. Будь ласка, не будьте невдахами. Накопичуйте справжні золоті та срібні монети, а також реальний біткойн, - сказав він.

Підприємець вважає, що вартість біткоїна може знизитися до нуля, подібно до інших фіатних валют. Це може негативно позначитися на таких валютах.

  • Американський долар;
  • до австралійського долара;
  • по британському фунту стерлінгів;
  • Єн японський.