Росія порушила значущі зобов'язання перед ОПЕК+

  • 12.06.2024 16:30
  • 2 хвилини читання
Росія порушила значущі зобов'язання перед ОПЕК+

Інформація також вказує на те, що експорт зменшувався протягом останніх чотирьох тижнів. У цілому, кількість експорту скоротилася на 390 тисяч барелів на добу, що становить 11%. Це є найбільшим зменшенням з листопада 2023 року.

Увага! В Україні зафіксовано рекордну кількість справ щодо шахрайства: популярні методи аферистів.

Росія збільшила вивіз нафти.

Протягом періоду з 3 по 9 червня, Росія змогла збільшити експорт нафти до 3,53 мільйона барелів на добу. Йдеться про сиру нафту, яку транспортують морським шляхом. Зростання обсягів постачання на 70 тисяч барелів на добу було обумовлене зростанням тижневих поставок до максимального рівня за останні п'ять тижнів.

За даними, отриманими в результаті відстеження суден та звітів портових агентів, російські танкери завантажили 24,72 мільйона барелів нафти. Цю сировину перевозили на 32 суднах. На минулому тижні обсяг перевезення оцінювався в 22,53 мільйона барелів.

Також повідомляють, що у 2024 році обсяги постачання нафти перевищують середній показник, який був зафіксований на ринку у 2023 році. Експорт нафти склав приблизно на 10 тисяч барелів на день менше, ніж у попередньому році.