Росія виявила новий ринок збуту для своєї нафти: що відомо про це

  • 13.03.2024 13:30
  • 2 хвилини читання
Росія виявила новий ринок збуту для своєї нафти: що відомо про це

Мова йде про Венесуелу. У 2024 році США вирішили пом'якшити свою санкційну політику стосовно нафтового сектору країни з Латинської Америки. Санкції проти Венесуели були введені у 2019 році.

Також рекомендуємо ознайомитись з успадкованим досвідом легендарних інвесторів: які поради допоможуть накопичити капітал.

Венесуела інтенсивно закуповує російську нафту.

У цей час Венесуела намагається збільшити свій власний експорт нафти до максимуму, який перевищив 650 тисяч барелів. Однією з причин цього є ризик потрапити під санкції знову. В результаті країна придбала нафту з Росії для власної переробки.

Повідомляється, що танкер Ligera з 1,8 мільйонами барелів російської нафти готується до відвантаження сировини в Венесуелу. Мова йде про сорт російської нафти Urals. Судно наразі знаходиться біля місцевого порту Хосе.

Російська нафта потрапила на танкер Ligera завдяки STS-перевалці з суден Nautilus і Julia A, які відпливли з портів Новоросійська та Усть-Луги. Ця нафта була походженням від Роснєфті та Сургутнєфегазу. Зазначається, що постачання нафти з Росії до Венесуели є винятковим в цьому випадку.

Більше новин про нафтовий сектор.

  • Упродовж шостого року поспіль США витягують найбільші обсяги нафти на світі. Саудівська Аравія та Росія також увійшли до трійки лідерів у видобутку нафти. Проте експерти вважають, що наразі немає підстав для очікування зміни лідера рейтингу.
  • Компанія Global Terminal Services, власник нафтового терміналу в Туреччині, припинила операції з російською нафтою та нафтопродуктами через загрозу санкцій. Вона заявила, що дії були обумовлені санкційними обмеженнями проти Росії, і виконували всі вимоги, пов'язані з цими обмеженнями.