Росія вирішила скоротити видобуток нафти своїми компаніями. Яка головна мета цього рішення?

  • 26.03.2024 10:16
  • 2 хвилини читання
Росія вирішила скоротити видобуток нафти своїми компаніями. Яка головна мета цього рішення?

Українська влада вела облік компаній та обмежила їх видобуток нафти, встановивши точні кількісні цілі для кожного підприємства.

Інформація становить цінність у сучасному світі, аналогічну золоту. Як можна використовувати це для заробітку?

Росія планує зменшити видобуток нафти.

Повідомляється, що зменшення видобутку сировини призведе до сезонного піку технічного обслуговування на нафто- та газопереробних заводах. Також важливо враховувати, що більшість цих заводів змушені були скоротити виробництво через технічні збої та кібератаки.

У другому кварталі 2024 року Росія планує видобувати приблизно 9 мільйонів барелів на добу. Згідно з даними Reuters, обсяг видобутку у квітні, травні і червні очікується зменшитися на 3,6%, 4,1% і 4,9% відповідно у порівнянні з березнем.

За даними Bloomberg, ціни на нафту показують коливання на наступних рівнях:

  • Нафтові ф'ючерси марки Брент торгуються за 86,77 долара за барель (+0,02%)
  • Фьючерси на нафту WTI укладаються за 82,01 долара за барель (+ 0,07%).

Більше інформації щодо нафтового ринку.

  • Нагадаємо, що старший науковий співробітник Київської школи економіки Яків Нелл висловив думку, що у поточній ситуації сектор нафти має вирішальне значення. За його словами, лише падіння доходів від експорту нафти може зупинити Володимира Путіна, який готовий вести війну до виснаження.
  • Всі нафтопереробні заводи в Індії остаточно відмовилися від російської нафти, яку транспортують танкери ПАТ "Совкомфлот". Цьому сприяли санкції США. Компанії будуть докладно перевіряти інформацію про судна, які використовувалися для експорту.